פטור מאחריות

הסרת אחריות – כל מי שבוחר לקרוא באתר זה חייב להסכים לתנאים המופיעים מטה ולקבל אחריות על כל שימוש שיעשה בחומר הנמצא באתר.

בבלוג זה מעלה הכותב ניתוחים והערכות סובייקטיביות על השוק בכלל ועל ניירות ערך בפרט, כמו גם ניתוחים והערכות לגבי שווין של מניות שמתבססים על ניסיונו. כמו כן, דעותיו והערכותיו של הכותב עלולות להשתנות מזמן לזמן בעקבות ארועים כאלה ואחרים. מכיוון שכך אין לראות בשום דבר מן הכתוב באתר זה עצה מקצועית ולזכור שלכותב אין שום השכלה פורמלית בתחום ההשקעות.

כל העושה במידע הנמצא באתר זה שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו ועל אחריותו הבלעדית. כמו כן אין לראות בנאמר באתר זה המלצה, תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא או הזמנה לבצע השקעות ו/או פעולות כלשהן. המידע המוצג באתר הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, לצורך יעוץ שכזה מומלץ לקורא לפנות ליועץ השקעות מוסמך.

בנוסף, הכותב עלול/עשוי להחזיק ישירות ו/או בעקיפין חלק מן הניירות המוזכרים. כמו גם לקנות או למכור את ניירות ערך המוזכרים מבלי לעדכן על כך.

מניות הן אפיק מסוכן שבו הרוכש נייר ערך כזה או אחר עלול למצוא עצמו מאבד את כל השקעתו ויש לבצע כל פעולה עפ"י דעתו האישית בלבד של הקורא. מחבר הבלוג אינו רואה עצמו אחראי לכל הפסד כספי שעלול להיגרם כתוצאה מפעולת קניה או מכירה של ניר ערך המוזכר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *